Zvláštní poděkování

20.9.10 A jak jsem slíbila tak se i stalo. Díky vám pane Papež jsme došli do cíle, který byl pro nás nedosažitelný a nepředstavitelný, ale sen se stal realitou a Diego je ŠAMPIONEM PRÁCE ČR. Tímto vám chci poděkovat za vše co jste pro nás dva udělal. Taky bych chtěla poděkovat panu Bejčkovi a Novákovi. Bylo nám s vámi dobře a snad se ještě někde potkáme.

28.2.10 Dnes bych chtěla poděkovat všem, kteří nám pomohli k tomu, abychom si udělali zkoušku ZLP2. Tímto děkuju Káče H a Danuš N za figurování a tréninky. Pak pomocníkům při zkouškách a kopání úkrytů Mončíkovi, Aničce, Honzovi Š, Honzovi Z, Honzovi P, Míše H, Pavle. Pak děkuji vedoucímu zkoušek naší Šárce Machový a paní rozhodčí Juditě Klarnerový. A samozřejmě děkuji svýmu malýmu příteli Diegovi za to, že je to takovej bojovník a vždycky mě podrží a nezklame.

20.9.09 Dnes bych chtěla moc poděkovat panu Papežovi za to, že se nám víc než rok věnuje a že nám pomohl dosáhnout takových úspěchů. Že nás připravil na 5 loveckých zkoušek, které jsme zvládli v I.ceně a že jsme si letos mohli užít aspoň jednoho titulu, kterej pro nás hodně znamená. A já vám pane Papež slibuju, že už jen kvůli vám toho šampiona práce příští rok doděláme.

1.2.09 Tímto bych chtěla poděkovat Mončíkovi, Šárce Peksový a Davidovi, Danuš Netušilový a jejímu manželovi Leonovi, Bohoušovi a Káče Holubový za to, že s námi trénovali za ZLP1 a byli dobřími figuranty a oporou.

Taky chci poděkovat tobě můj malý milý příteli Diego za to, že jsi se na paničku nevykašlal a ze jsi to zvladnul.

 
.